|
|
| الاسم التجاري: | FUTURE |
| رقم الطراز: | JC-6594 |
| الـ MOQ: | 100000 |
| السعر: | قابل للتفاوض |
| تفاصيل التعبئة: | كرتون |
| شروط الدفع: | ويسترن يونيون، تي / تي، د / ف، د / أ، خطاب الاعتماد |
| Component | Part Description |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | Buna |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Double orifice 1* φ 0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia φ2*φ0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |
|
| الاسم التجاري: | FUTURE |
| رقم الطراز: | JC-6594 |
| الـ MOQ: | 100000 |
| السعر: | قابل للتفاوض |
| تفاصيل التعبئة: | كرتون |
| شروط الدفع: | ويسترن يونيون، تي / تي، د / ف، د / أ، خطاب الاعتماد |
| Component | Part Description |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | Buna |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Double orifice 1* φ 0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia φ2*φ0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |