|
|
| الاسم التجاري: | FUTURE |
| رقم الطراز: | 2-DC |
| الـ MOQ: | 100000 |
| السعر: | قابل للتفاوض |
| تفاصيل التعبئة: | كرتون |
| شروط الدفع: | خطاب الاعتماد، D/A، D/P، T/T، ويسترن يونيون |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | To this |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice 1*0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia 2*0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |
|
| الاسم التجاري: | FUTURE |
| رقم الطراز: | 2-DC |
| الـ MOQ: | 100000 |
| السعر: | قابل للتفاوض |
| تفاصيل التعبئة: | كرتون |
| شروط الدفع: | خطاب الاعتماد، D/A، D/P، T/T، ويسترن يونيون |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | To this |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice 1*0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia 2*0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |